Opinii
Nu ai încredere în noi, ai încredere în clienții noștri.
-
Papanasii sunt pusi in cutie cand sunt foarte calzi. Ca atare frisca si dulceata se imprastie in toate cutia si devine inestetice iar aluatul se intareste prea tare si devin gumoase. Poatecar fi bine insiropate putin.
Asa cum sunt, nu recomand -
Ați fost la înălțime că de obicei. Mulțumesc!
-
Nu am putut face plata online in rest totul ok
-
Pizza comandata a fost foarte buna, dar cei doi papanasi cu nutella inghesuiti intr-o singura cutie si nutella topita peste tot prin cutie a fost chiar oribil. Sigur nu mai comand asa ceva.
-
.
-
Foarte bună 🍕 și recomand cu drag.
-
Super bună, și livrarea rapidă
-
.
-
foarte bun,și rapid ❤️
-
Calitate la superlativ!
-
Superrr serviciu online dar și pizza a fost bună
-
Mulțumim pt ca putem comanda și plăti online
-
Bună ca de obicei. Mulțumesc!
-
Gata in 10 minute si delicioasa!
-
Super, recomand
-
Rapiditate,corectitudine
-
Pizza caldă și ajuns la timpul estimat
-
.
-
Foarte rapid și gustos. Mulțumesc
-
Foarte bună pizza 🍕
-
Foarte buna
-
Perfect
-
Cea mai buna pizza 😇😇😇
-
Au fost 8 pizza comandate, ultima de jos, a fost lipita toată de capac...din cauză că au fost suprapuse. Deci o pizza a fost cam distrusă...
-
Foarte buni și în servire și în gust!
-
Mâncarea foarte buna , și rapiditatea la fel
-
Cea mai buna pizza din oraș! 🤗
-
Atenție la ce fel de pizza comandă clientul! În rest totul ok.
-
Totul este perfect
-
Mancare buna, livrare rapida
-
Un lucru scrie pe site cand finalizezi comanda,altceva afli cand esti sunat.
-
Pizza foarte buna, gustoasa, calda, recomand cu incredere. Luvrare promta, in timpul estimat.
-
Foarte mulțumit
-
Cea mai bună!!!!
-
Totul OK.
-
Pizza foarte buna, gata la timp
-
Se putea și mai pufoasă, ca altădată, dar a fost cam puțin caș. Poate doar la comanda online se întâmplă. Nu vreau să cred asta. Cu respect.
-
Nu am
-
4.5/5 pentru ca a trebuit sa pierd vremea sa studiez in care cutie cefel de pizza este. Sugestie: Scrieti pe cutii sa stie toti care ce sortiment este.
-
👏
-
Nu mai comand!! Nu recomand!!!
-
Recomand, foarte gustos!
-
Excelenta pizza!
-
Felicitări!
-
Este un loc super ok,mâncaruri ft bune!!!
-
Șnițelul a fost cam ars, și cartofii la fel.
-
Comanda a venit prea repede 😀
-
SUPER!!!
-
Pizza foarte buna, personal amabil, foarte mulțumită.
-
Raport calitate/preț ok
-
Se estimează o anumită oră de livrare, iar după 30 de min de la ora estimării, suni și ți se spune ca doar acum urmează să proceseze comanda după 2 ore de așteptare.
-
Foarte mulțumită
-
Ok
-
Dezamagita de aceasta data. Pe langa ca a durat pana sa ajunga comanda aproape 2 ore, nici nu a venit completa și a mai trebuit sa astept încă o jum de oră să mai aducă și a treia pizza, care s-a livrat fara kechup.
-
Super
-
Buni
-
Foarte operativi, băiatul de la livrare este foarte educat și cu mult bun simț, felicitări!!
-
Foarte prompti
-
Expresso machiato,nu a avut spumă de lapte,nici urmă de lapte.
-
fara